Strona internetowa www.infoserwis.torun.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
Piątek, 23 Czerwiec 2017 Imieniny: Wanda, Zenon, Albina
PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA Marta Szczepańska
ul. Lubicka 37/18
87-100 Toruń

Oferta:

Pracownia Psychologiczna oferuje badania psychologiczne dla kierowców oraz osób wymagających określonej sprawności psychomotorycznej.
Pracownia posiada wymagane zezwolenia, niezbędne do przeprowadzenia badań psychologicznych oraz orzecznictwa w zakresie Psychologii Transportu – wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzących Pracownię Psychologiczną, przez Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego pod numerem 74/2014.
Pracownia wyposażona jest w innowacyjny sprzęt, najnowszej generacji, dzięki czemu czas przeprowadzania badań psychologicznych kierowców skrócony jest do 1 godziny.

Badanie przeprowadzane jest przy jednym stanowisku, za pomocą ekranu dotykowego, co gwarantuje łatwość i szybsze przeprowadzenie badania. Sprzęt dostosowany jest do wymogów Rozporządzenia Ministra Zdrowia.
Pracownia oferuje również wykonywanie diagnozy psychologicznej dzieci i dorosłych przeprowadzane za pomocą testów rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Zapewniamy miłą atmosferę oraz szybkie, rzetelne i bezstresowe przeprowadzanie badań. Zapraszamy na badania indywidualne jak i grupowe.

Branże

stat4u