Strona internetowa www.infoserwis.torun.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
Niedziela, 24 Wrzesień 2017 Imieniny: Teodor, Tomira, Tomir, Rupert, Dora, Maryna
 • kawa, palarnia kawy toruń, ekspresy do kawy toruń
 • PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA Marta Szczepańska
  ul. Lubicka 37/18
  87-100 Toruń

  Oferta:

  Pracownia Psychologiczna oferuje badania psychologiczne dla kierowców oraz osób wymagających określonej sprawności psychomotorycznej.
  Pracownia posiada wymagane zezwolenia, niezbędne do przeprowadzenia badań psychologicznych oraz orzecznictwa w zakresie Psychologii Transportu – wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzących Pracownię Psychologiczną, przez Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego pod numerem 74/2014.
  Pracownia wyposażona jest w innowacyjny sprzęt, najnowszej generacji, dzięki czemu czas przeprowadzania badań psychologicznych kierowców skrócony jest do 1 godziny.

  Badanie przeprowadzane jest przy jednym stanowisku, za pomocą ekranu dotykowego, co gwarantuje łatwość i szybsze przeprowadzenie badania. Sprzęt dostosowany jest do wymogów Rozporządzenia Ministra Zdrowia.
  Pracownia oferuje również wykonywanie diagnozy psychologicznej dzieci i dorosłych przeprowadzane za pomocą testów rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

  Zapewniamy miłą atmosferę oraz szybkie, rzetelne i bezstresowe przeprowadzanie badań. Zapraszamy na badania indywidualne jak i grupowe.

  Branże

  stat4u