Strona internetowa www.infoserwis.torun.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
Piątek, 23 Czerwiec 2017 Imieniny: Wanda, Zenon, Albina
Fotowoltaika

Każdą firmę charakteryzuje ciągłe zapotrzebowanie na energię elektryczną. Przygotowujemy zestawy fotowoltaiczne zapewniające odpowiednie zasilanie. Cała produkowana energia może być wykorzystywana na bieżąco w firmie, na której terenie zainstalowane są panele fotowoltaiczne. Doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie inteligentnego urządzenia sterującego dystrybucją prądu z paneli i z sieci na odbiorniki .

Oferujemy zestawy fotowoltaiczne renomowanych producentów m.in. SHARP Japan, Amerisolar, Q.Cells, Xdisc

Oferowane moduły fotowoltaiczne, zapewniaja produkcję energii elektrycznej przez minimum 25 lat. Ogniwa wykonane w technologii krystalicznego krzemu gwarantują wysoką sprawność i trwałość. Odporne na śnieg, grad i wiatr.

Profesjonalny aluminiowy system montażowy, lekki nie obciąży dachu, bezpieczny i trwały. Niezawodna i bezobsługowa praca przez lata.

Gwarancja na panele fotowoltaiczne 10 do 30 lat.

Zajmujemy się również pozyskiwaniem finansowania dla inwestycji związanych z OZE dla firm na terenie województwa kujawsko pomorskiego.

Przygotowujemy optymalne zestawy dla każdej firmy po bezpłatnym audycie.

Więcej informacji: www.torinstal.oinfo.pl

Przykładowe realizacje: http://torinstal.oinfo.pl/elektrownie-fotowoltaiczne/

kontakt@torinstal.oinfo.pl , tel. 606888623

stat4u