Strona internetowa www.infoserwis.torun.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
Piątek, 23 Czerwiec 2017 Imieniny: Wanda, Zenon, Albina
Tworzenie stron

Szybki rozwój Internetu pozwolił stworzyć z niego idealne źródło reklamy oraz sposób na zaprezentowanie oferty firmy. Posiadanie profesjonalnego serwisu internetowego jest niezbędne przy prowadzeniu współczesnego biznesu. Przeglądając stronę internetową każdy będzie mógł dowiedzieć się o produktach i świadczonych usługach, uzyskać dane kontaktowe, czy też pobrać niezbędne dokumenty i cenniki.

 

Projektowanie i modernizacja istniejących serwisów internetowych to jedna z głównych dziedzin działalności naszej firmy.

 

Tworzymy serwisy internetowe korzystając z najnowszych rozwiązań technologicznych, stosując się do aktualnych trendów obowiązujących na rynku.

 

Nasze usługi to tworzenie stron internetowych, sklepów internetowych, portali, ale także pozostałe - tworzenie banerów, buttonów czy szeroko pojęta reklama internetowa.

 

Każdy z naszych projektów jest odpowiednio dostosowywany do wymagań klienta. Zapewniamy naszym klientom bardzo dobrą obsługę, a także stały kontakt podczas tworzenia serwisu.

Świadczymy również usługi hostingu stworzonych witryn i rejestracji domen. Naszym klientom oferujemy świetne serwery z dowolną pojemnością ustalaną przez samego klienta. Dzięki temu mamy pewność że wszystko będzie działało prawidłowo, a oferta jest kompleksowa.

 

Proponujemy również stronę internetową z opłatą abonamentową, w pakiecie:

  • wykonanie strony internetowej, hosting (umieszczenie na serwerze)
  • dodanie strony do google, wp i onet
  • elegancki wygląd
  • szybka realizacja
  • standardowy system zarządzania treścią cms
  • opłata abonamentowa od 200 zł rocznie.

Poza opłatą abonamentową klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

W ramach promocji każdy klient, który zleci wykonanie strony lub sklepu otrzymuje darmowy hosting + domenę na 12 miesięcy.

 

Prześlij zapytanie z krótką charakterystyką oczekiwań, przykładami stron funkcjonujących, które są bliskie wymaganiom, otrzymasz kompleksową ofertę realizacji Twojej strony www

 

Kontakt: +48 606888623   biuro@infoserwis.torun.pl

stat4u